Κάντε τώρα τη σωστή επιλογή!

Επιλέξτε το τμήμα που καλύπτει τις ανάγκες του παιδιού σας και δείτε τις επιδόσεις του να απογειώνονται!
Στο κέντρο μας θα βρείτε:
⭐️Τμήματα για μαθητές 4-6 ετών: Μαζί κάνουμε την καλύτερη αρχή στα Αγγλικά! Υποδεχόμαστε τους μικρούς μας μαθητές με ενθουσιασμό σε ένα περιβάλλον που η μάθηση των Αγγλικών γίνεται παιχνίδι εφαρμόζοντας διδακτικές μεθόδους ειδικά προσαρμοσμένες σε αυτήν την ηλικιακή ομάδα.
⭐️Τμήματα για μαθητές 6-11 ετών: Μέσα από τα αποκλειστικά εκπαιδευτικά προγράμματά μας θέτουμε τις πρώτες σωστές βάσεις των Αγγλικών χρησιμοποιώντας πλούσιο διαδραστικό υλικό και βιωματικές μεθόδους διδασκαλίας.
⭐️Τμήματα για μαθητές 12-17 ετών: Οι μαθητές μας εμπλουτίζουν τις γνώσεις τους στα Αγγλικά, αποκτούν αυτοπεποίθηση τόσο τον γραπτό όσο και τον προφορικό τους λόγο ενώ παράλληλα αναπτύσσουν δεξιότητες για να γίνουν πολίτες του κόσμου.